Wygrana po ciężkim meczu !

Dnia 04.10.2014 roku, o godzinie 13:30 w Wielogłowach został rozegrany mecz pomiędzy Dąbrovią Wielogłowy - Lks Świniarsko. Mecz zakończył się wynikiem 1:2 (0:0). Wynik otwarł się dopiero w drugiej połowie, pierwszą bramkę zdobyli gospodarze po zamieszaniu po rzucie rożnym. Po długich męczarniach piłkę przejął Patryk Król, który podał do Kamila Knurowskiego, ten mijając 4 rywali podał do Huberta Samka, który piłkę wpakował do bramki z 7 metrów. W ciągu 5 kolejnych minut Karol Węgrzyn podał do Kamil Knurowskiego, który po raz kolejny wdał się w wyścig z rywalami podał do Huberta Samka, który po raz kolejny wpakował piłkę do bramki. Aktualnie zajmujemy 2 miejsce w tabeli, pozostał ostatni mecz z Victorią Witowice więc mobilizacja !!