Punkt zostaje w Świniarsku

Dnia 27.09.2014r. nasi juniorzy podejmowali zespół Grybovii Grybów. Mecz zakończył się podziałem punktów 3-3. Bramki do LKS-u strzelali: Kamil Knurowski, Piotr Kumor oraz Karol Węgrzyn. W pierwszej połowie słabszą postawę naszych zawodników można było ujrzeć gołym okiem, zarówno w defensywie jak i ofensywie! Po 20 min. Lks przegrywał już 2-0! 2 sytuacyjne strzały, przy których bramkarz nie miał za wiele do powiedzenia. Na początku było widać brak(!) agresywności w okolicach własnej szesnastki, co skrzętnie wykorzystali zawodnicy z Grybowa. Po stracie 2 bramek Świniarsko sie "obudziło" i nareszcie zaczęło grać piłką. W 35 min. przyszedł pierwszy efekt bramkowy. Piłka z lewej strony boiska dostarczona w pole karne do Karola Węgrzyna, ten mijając jednego obrońce został z faulowany w "16". Karnego wykorzystał strzałem w środek bramki Kamil Knurowski. Wynikiem 1-2 kończy sie pierwsza część meczu. Warto dodać że Świniarsko miało jeszcze 3 wyborne sytuacje na strzelenia gola. W drugiej połowie dalej swój napór kontynuuje drużyna gospodarzy. W 70 min. po serii rzutów rożnych bramkę zdobywa Śwniarsko! Strzelcem został; Piotr Kumor, a asystował mu Kamil Knurowski. To miał być impuls do Lks-u do strzelenia zwycięskiej bramki, ale niestety tak sie nie stało. W 85 min. meczu kontratak wyprowadziła Grybovia. Piłke otrzymał najlepszy naszym zdaniem zawodnik z nr.7 po czym pokonał połowę boiska, by poźniej zostać z faulowanym przez Dawida Pacholarza w polu karnym. Karny został zamieniony na bramkę. Nasza drużyna jednak pokazała, że gra do końca. Już w 89min. po przejściu 3 rywali Kamil Knurowski został z faulowany w szesnastce. Karnego wykorzystał Karol Węgrzyn. Za walkę należą sie drużynie wielkie brawa! W następnym meczu postaramy sie o zdobycie kompletu punktów. Naszym rywalem będzie Dąbrovia Wielogłowy!